Wernisaż prac i wyniki konkursu “JA I MOJA RODZINA”

Dziękujemy za udział w konkursie plastycznym:

“JA I MOJA RODZINA”

Konkurs towarzyszył Międzynarodowemu Konkursowi Fotograficznemu “Dziecko i Macierzyństwo w Obiektywie”. Organizatorem wydarzenia była Galeria Sztuki w Drodze w osobie Danuty Farysej, Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Bernarda Sychty w Starogardzie Gdańskim w osobie Radosława Spychalskiego.
Na konkurs nadesłano 421 prac. Komisja w składzie: Józef Olszynka, Adam Haras, Danuta Farysej, Radosław Spychalski (sekretarz) oceniła prace w czterech kategoriach: Przedszkola, Szkoły Podstawowe, Gimnazja, Kategoria Rodzinna.

Zagrali: Sławek Hoduń gitara, Julia Cyzan i Michał Dudek tańczyli, Paweł Ratajek akordeon, prowadziła Dorota Piechowska.

W wydarzeniu wzięli udział: wiceprezydent Maciej Kalinowski z żoną, Przewodnicząca Rady Miasta Anna Benert, Przewodnicząca Komisji Kultury Anna Gdaniec.

45 osób zostało nagrodzonych i wyróżnionych. Prace nadsyłane były z całego powiatu. Nagrody ufundowała pani Danuta Farysej oraz Prezydent Miasta Starogard Gdański.