Spotkanie autorskie z Rafałem Kośnikiem

Spotkanie autorskie z Rafałem Kośnikiem

26 lutego odbyło się spotkanie autorskie z panem Rafałem Kośnik, autorem Książki „Amazonia Piekielne Piękno”, podróżnikiem, urodzonym w Zblewie, który mieszka w Starogardzie Gdańskim. Od kiedy sięga pamięcią zawsze był ciekawy świata, najlepiej się czuje, kiedy jest w drodze.  Autor na spotkaniu przedstawił książkę i jak wygląda życie, trudy wyprawy w regiony dżungli pełnej niebezpieczeństw, ale też piękno Amazonii, które można przelać na papier.

Każdy krok w wyprawie, był związany z ryzykiem utraty życia i adrenaliną, ale owocował w piękne krajobrazy, zwierzęta, również w miłe przywitania ludzi tamtego regionu. W trakcie spotkania były pokazane krótkie filmy z wyprawy, ukazujące, co to znaczy piekło i piękno w Amazonii.  Jak każdy człowiek miewa chwile słabości w takiej podróży, organizm nie daje rady, psychika siada, ale samozaparcie, realizacje marzeń, dają nam drogę do zwycięstwa z samym sobą i sukcesu.

Po wysłuchaniu autora i podzieleniu się doświadczeniami, przeżyciami z Amazonii, zebrani ludzie z wielkim podziwem dla Pana Rafała dyskutowali na temat pisania i wyprawy. Było można też zobaczyć parę rzeczy z podróży. Książka ma niezwykły przekaz, bo jest tu użyty dwugłos – spojrzenie z kobiecej perspektywy, uczuciowość połączona z silnym, odważnym mężczyzną żądnym przygód. Każdy czytelnik, ciekawy świata, który czeka na emocje, ale i ten co walczy z sobą zaciekawi się takim przekazem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *