Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci

DKK dla dzieci Labirynt Lukrecji Agnieszka Chylińska

W sobotę 20 października Biblioteczny Klub Czarnego Kota zebrał się, by dyskutować o książce Agnieszki Chylińskiej “Labirynt Lukrecji”. Rozmawialiśmy o tym, co zmieniło życie bohaterów na lepsze. Przeszliśmy labirynt przygotowany przez Lukrecję, po drodze rozwiązując przeróżne łamigłówki – odgadywanie gatunków roślin, rozszyfrowywanie wiadomości, rozwiązywanie rebusu, wyznaczanie drogi zgodnie z instrukcją. Na końcu labiryntu czekała na nas skrzynia z niespodzianką. Improwizowaliśmy w trakcie wystawiania teatrzyku cieni. Więcej zdjęć ze spotkania można obejrzeć na Facebooku.
Na kolejne spotkanie, które odbędzie się 17 listopada o godz. 12:00, wybraliśmy książkę Olgi Masiuk “Tydzień Konstancji”.

DKK dla dzieci Labirynt Lukrecji Agnieszka Chylińska