Co warto zobaczyć na Kociewiu? Prezentacja podróżnicza (7 luty 2019 r.)

Co warto zobaczyć na Kociewiu? Prezentacja podróżnicza (7 luty 2019 r.)

Ruszamy na Kociewie!

Cześć! Tu Kasia i Maciej Marczewscy. Uwielbiamy zwiedzać Polskę i dzielić się sprawdzonymi pomysłami na wakacyjne wycieczki. Wpisujemy się w obchody Światowego Dnia Kociewia i zapraszamy na naszą prezentację ze sprawdzonymi pomysłami na wycieczki po Kociewiu. Zastanawiasz się czasem gdzie warto pojechać na ferie lub weekend? Co warto zobaczyć na Kociewiu i gdzie szukać pomysłów na wycieczki?

Podpowiemy Ci jeśli tylko przyjdziesz w czwartek 7 lutego 2019 roku o 17:00 na nasze spotkanie w Bibliotece w Starogardzie Gdańskim.

Spotkanie zacznie się od wspomnień z Kociewia – pokażemy jak przez 10 dni podróżowaliśmy po Kociewiu i jak każdego dnia lądowali w innym zakątku regionu. Opowiemy jak odkrywaliśmy kociewskie atrakcje i jak powstał z nich internetowy przewodnik po Kociewiu. Pokażemy m.in. jak poznawaliśmy kociewskie tradycje i jak zwiedzaliśmy kociewskie miasteczka, zamki, starodawne grody i co znaleźliśmy na poddaszach kociewskich kościołów.

Spotkanie zakończy losowanie przewodników i turystycznych gadżetów przywiezionych od Partnerów z naszych wycieczek po Polsce. Będziemy też rozdawać darmowe mapy, przewodniki i foldery z różnych zakątków Polski: od Kaszub, Kociewia, przez centralną Polskę aż po Karkonosze, Małopolskę i Podkarpacie.

 

Spotkania podróżnicze Klubu Ruszaj w Drogę!

———————————————————————–

Spotkania Klubu Ruszaj w Drogę! dedykowane są tym, którzy szukają sprawdzonych pomysłów na wycieczki po Polsce. Niezależnie od tego, czy uczestnicy mają już doświadczenia z podróżowaniem po Polsce, czy też nigdy nie wyruszyli poza granice swojego miasta. Kasia i Maciej Marczewscy pokażą, co warto zobaczyć na Polsce i gdzie szukać pomysłów na kolejne wyjazdy.

Patroni medialni wydarzeń klubowych: Radio Gdańsk

 

Kasia i Maciej Marczewscy. Fundacja i Blog Ruszaj w Drogę
———————————————————————–
Małżeństwo pasjonatów, pozytywnie zakręcone na punkcie polskiej turystyki. Od 10 lat aktywnie zwiedzają Polskę, sprawdzają, testują i opisują najciekawsze atrakcje turystyczne w kraju.

Pod marką “Ruszaj w Drogę!” stworzyli: Fundację promującą polską turystykę w Polsce www.fundacja.ruszajwdroge.pl, Klub – jedyny taki w Polsce cykl Prezentacji Podróżniczych o polskich regionach www.klub.ruszajwdroge.pl i blog podróżniczy – pozytywny przewodnik po Polsce www.ruszajwdroge.pl.

W 2016 roku po raz pierwszy ich blog dociera do miliona turystów, zostaje wpisany do TOP10 blogów podróżniczych o największym potencjale marketingowym i ogłoszony drugim największym blogiem podróżniczym w Polsce. Ich podróże po Polsce obserwuje na co dzień ponad 50 tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Już w pierwszym roku działania ich Fundacja współpracuje z organizacjami turystycznymi z 16 polskich województw. Doceniają to jurorzy prestiżowego gdańskiego konkursu Tourism Trends Awards i ogłaszają Fundację Ruszaj w Drogę! “Debiutem Roku 2016”.

Ruszamy na Kociewie!

Ruszamy na Kociewie!