Ferie zimowe z biblioteką 2021: Pożegnanie ferii

Ferie zimowe dzisiaj dobiegają końca. Mamy nadzieję, że dobrze wypoczęliście i skorzystaliście z zabaw na śniegu.

Dziękujemy wszystkim, którzy wirtualnie uczestniczyli w naszych feriach online. Czy udało Wam się rozwiązać jakieś zadania lub wykonać pracę plastyczną? Czy dowiedzieliście się czegoś nowego? Czekamy na Wasze komentarze na Facebooku lub pod adresem mailowym dziecieca@mbpstarogard.pl.

Za tydzień podamy rozwiązanie zadań, które pojawiły się w ferie. Pamiętajcie, że co tydzień na naszej stronie internetowej zamieszczamy zadania i linki do ciekawych stron internetowych z audiobookami, pracami plastycznymi, propozycjami zajęć itp. Zapraszamy od poniedziałku do wypożyczania książek. Do zobaczenia w bibliotece!

Zimowe opowieści:

Zimowe prace plastyczne:

Na zakończenie ferii mamy dla Was zadanie. Jeśli śledziliście nasze zimowe wpisy, spotkaliście się z odpowiedziami na trudniejsze pytania z krzyżówki. Powodzenia!

Przez całe ferie zapraszaliśmy do zabawy – każdego dnia ferii podawaliśmy jedno zaszyfrowane słowo, używając różnych szyfrów. Dzisiaj ostatnie słowo. Komu uda się odgadnąć całe hasło?

Który szyfr wydał Wam się najciekawszy? Najtrudniejszy lub najłatwiejszy?