Ferie w bibliotece 2022

Ferie w bibliotece 2022. Na grafice ogłoszenie, program, dane kontaktowe powtórzone w artykule.

UWAGA z 8.02.2022: Zapisy zakończone. Dołączyć mogą jeszcze dzieci posiadające certyfikaty szczepienia na COVID-19, których nie wliczamy do limitu osób.

Podczas ferii w bibliotece od poniedziałku do piątku od 10:00 do 12:00 będą odbywały się zajęcia dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Każdy dzień będzie miał temat przewodni, który będziemy poznawać, ucząc się i bawiąc.

14 lutego – Z SERCEM DO KSIĄŻEK. Walentynkowo o kardiologii.

15 lutego – KTO TAM? HIPOPOTAM! W Dzień Hipopotama poznamy to interesujące, ale też groźne zwierzę.

16 lutego – DZIEŃ GIER I. Planszówki, karcianki…

17 lutego – KOCIE OPOWIEŚCI. Światowy Dzień Kota bez mruczących bohaterów? Wykluczone!

18 lutego – ZDOBYWCY KOSMOSU. Świętujemy Dzień Plutona.

21 lutego – NA KOŃCU JĘZYKA. Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego to okazja do pobawienia się polszczyzną.

22 lutego – KARNAWAŁOWE SZALEŃSTWA. Już za tydzień koniec karnawału – czas na zabawę!

23 lutego – DZIEŃ GIER II. Rzućmy kostką!

24 lutego – WOKÓŁ PĄCZKA. W Tłusty Czwartek będzie słodko, choć wcale nie będziemy objadać się słodyczami.

25 lutego – POŻEGNANIE FERII. Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy.

Ze względu na pandemiczne ograniczenia w zajęciach może uczestniczyć 10 dzieci (nie licząc zaszczepionych), więc obowiązują zapisy. Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny (58-719-27-02 wew. 28) lub mailowy (dziecieca@mbpstarogard.pl).

Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro)
ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28