Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania 2022

Plakat informujący o zapisach na wydarzenie. U góry zdjęcie dziewczynki przytujającej dużego psa. Tekst: "Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim zaprasza na OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA. Zapraszamy przedszkolaki oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych na spotkania z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. Tematem będą zwierzęta w służbie człowieka. Chętni nauczyciele mogą umawiać się na zajęcia, dzwoniąc na numer telefonu 58 719 21 70 wew. 28. Na zgłoszenia czekamy do 29 września". Logo biblioteki w prawym górnym rogu.

Zapraszamy przedszkolaki i uczniów klas I-III na spotkania z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. Tematem będą zwierzęta w służbie człowieka. Chętni nauczyciele mogą umawiać się na zajęcia, dzwoniąc na numer telefonu 58 719 21 70 wew. 28. Na zgłoszenia czekamy do 29 września. Zajęcia będą odbywać się w Wypożyczani i Czytelni dla Dzieci i Młodzieży (ul. Paderewskiego 1, I piętro) i potrwają ok. 45-60 minut.