Walentynkowe warsztaty haftu matematycznego

Plakat informujący o wydarzeniu. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim zaprasza na bezpłatne warsztaty haftu matematycznego dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas zajęć będziemy wykonywać walentynkowe kartki i zakładki do książek techniką haftu matematycznego. 27 stycznia godz. 13:00-16:00 Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim Wypożyczalnia Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro) ul. Paderewskiego wew. 28. Plakatowi towarzyszy zdjęcie przykładowych prac - kartki z balonikami w kształcie serduszek oraz zakładki do książki z sercami.
Zapraszamy starsze dzieci, młodzież i dorosłych na warsztaty haftu matematycznego. Będziemy wyszywać walentynkowe kartki i zakładki do książek.

Kiedy?
27 stycznia od 13:00 do 16:00

Gdzie?
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży
Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Bernarda Sychty w Starogardzie Gdańskim
ul. Paderewskiego 1 (I piętro)
tel. 58 719 21 70 wew. 28
mail: dziecieca@mbpstarogard.pl

Zajęcia są bezpłatne. Materiały zapewnia organizator.

Plakat informujący o wydarzeniu (wersja w języku ukraińskim). Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim zaprasza na bezpłatne warsztaty haftu matematycznego dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas zajęć będziemy wykonywać walentynkowe kartki i zakładki do książek techniką haftu matematycznego. 27 stycznia godz. 13:00-16:00 Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim Wypożyczalnia Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro) ul. Paderewskiego  wew. 28. Plakatowi towarzyszy zdjęcie przykładowych prac - kartki z balonikami w kształcie serduszek oraz zakładki do książki z sercami.