Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: Spotkanie z książkami o zwierzętach

Plakat informujący o wydarzeniu: Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci zaprasza na spotkanie z książkami o zwierzętach. 4 lutego o godz. 10:00. Podczas spotkania będziemy dyskutować o książkach, w których zwierzaki odgrywają znaczącą rolę lub są głównymi bohaterami. Na czytelników w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży czekają: "Joachim Lis, detektyw dyplomowany" Ingemara Fjella, "Zosia z ulicy Kociej" Agnieszki Tyszki, "Groszka. Piesek, który chciał mieć dziewczynkę" Sari Peltoniemi. Można też przyjść na spotkanie i opowiedzieć o dowolnej książce. Czekamy na Was! Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Paderewskiego 1 (I piętro), tel. 58-719-27-02 wew. 28, mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. Na plakacie rysunki psa i kota.
Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci zaprasza na spotkanie z książkami o zwierzętach w sobotę 4 lutego o godz. 10:00.

Podczas spotkania będziemy dyskutować o książkach, w których zwierzaki odgrywają znaczącą rolę lub są głównymi bohaterami. Na czytelników w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży czekają: Joachim Lis, detektyw dyplomowany Ingemara Fjella, Zosia z ulicy Kociej Agnieszki Tyszki, Groszka. Piesek, który chciał mieć dziewczynkę Sari Peltoniemi. Można też przyjść na spotkanie i opowiedzieć o dowolnej książce. Czekamy na Was!

Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży
ul. Paderewskiego 1 (I piętro)
tel. 58-719-27-02 wew. 28