Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: “Fotografia nieba” i “Dziewczynka, która wypiła księżyc”

Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: “Fotografia nieba” i “Dziewczynka, która wypiła księżyc”

Plakat informujący o wydarzeniu: Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci zaprasza na spotkanie na temat książek "Fotografia nieba" Wandy Witter i "Dziewczynka, która wypiła księżyc" Kelly Barnhill. 1 kwietnia 2023, godz. 10:00. W "Fotografii nieba" Wandy Witter bohater musi zmierzyć się z osobistą tragedią i rozpoczęciem życia w nowym miejscu. Czy sobie poradzi? Bohaterka "Dziewczynki, która wypiła księżyc" Kelly Barnhill zyskała ogromną moc. Czy pomoże jej ona w uwolnieniu miasta od strachu i rozpaczy? Jeśli nie czytaliście żadnej z tych powieści, możecie przyjść na spotkanie i opowiedzieć o dowolnej książce. Czekamy na Was! Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Paderewskiego 1 (I piętro), tel. 58-719-27-02 wew. 28, mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. Na plakacie chmury i księżyc.
Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci zaprasza na spotkanie na temat książek Fotografia nieba Wandy Witter i Dziewczynka, która wypiła księżyc Kelly Barnhill w sobotę 1 kwietnia o godz. 10:00.
 
W “Fotografii nieba” Wandy Witter bohater musi zmierzyć się z osobistą tragedią i rozpoczęciem życia w nowym miejscu. Czy sobie poradzi?
 
Bohaterka “Dziewczynki, która wypiła księżyc” Kelly Barnhill zyskała ogromną moc. Czy pomoże jej ona w uwolnieniu miasta od strachu i rozpaczy?
 
Jeśli nie czytaliście żadnej z tych powieści, możecie przyjść na spotkanie i opowiedzieć o dowolnej książce. Czekamy na Was!
 
Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży
ul. Paderewskiego 1 (I piętro)
tel. 58-719-27-02 wew. 28
mail: dziecieca@mbpstarogard.pl 

 

Skip to content