Zapraszamy na spotkanie autorskie z panią Anną Sakowicz

Plakat zawiera informację na temat spotkania autorskiego z panią Anną Sakowicz 27 kwietnia 2023 roku oraz zdjęcie na którym widnieje pani Anna Sakowicz.

W czwartek 27 kwietnia 2023 r. o godzinie 17:00. w Czytelni Popularnonaukowej (II piętro) odbędzie się spotkanie autorskie z panią Anną Sakowicz – promocja nowej książki “Nić przeznaczenia” drugi tom “Muślinowej sagi”. Spotkanie charytatywne ma na celu wsparcie fundacji Kociewiacy dla hospicjum.

Anna Sakowicz – powieściopisarka, bajkopisarka. Napisała ponad 20 powieści dla dorosłych czytelników i 3 książki dla dzieci.

Za utwór „Listy do A. Mieszka z nami Alzheimer” otrzymała nagrodę główną w konkursie Komitetu Ochrony Praw Dziecka. Internationale Jugendbiblithek w Monachium wpisało książkę na listę Białych Kruków, powieść nominowana była do nagrody IBBY. Przetłumaczono ją na kilka języków.

Prywatnie Anna Sakowicz jest mamą, żoną i opiekunką dwóch kotów. Przemierza świat na rowerze. Kocha teatr, książki i zwierzęta.

Wstęp wolny.