Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: Majowe spotkanie z książką

Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: Majowe spotkanie z książką

Plakat informujący o wydarzeniu: Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci zaprasza majowe spotkanie z książką. 6 maja 2023, godz. 10:00. Co czytacie wiosną? Jaką książkę polecilibyście koleżankom i kolegom? Dołączcie do nas i opowiedzcie o dowolnej przeczytanej książce! Kwiecień i maj to czas świąt poświęconych książce i bibliotece: 2 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, 23 kwietnia - Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, a 8 maja - Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, który rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. To dobry czas na spotkanie z książką! Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Paderewskiego 1 (I piętro), tel. 58-719-27-02 wew. 28, mail: dziecieca@mbpstarogard.pl.

Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci zaprasza na majowe spotkanie z książką w sobotę 6 maja 2023 o godz. 10:00.

Co czytacie wiosną? Jaką książkę polecilibyście koleżankom i kolegom? Dołączcie do nas i opowiedzcie o dowolnej przeczytanej książce!

Kwiecień i maj to czas świąt poświęconych książce i bibliotece: 2 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, 23 kwietnia – Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, a 8 maja – Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, który rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. To dobry czas na spotkanie z książką!

Kontakt:

Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro)
ul. Paderewskiego 1
tel. 58-719-27-02 wew. 28
e-mail: dziecieca@mbpstarogard.pl

 

 

Skip to content