Kreatywna biblioteka: Budujemy z Lego

Kreatywna biblioteka: Budujemy z Lego

Plakat informujący o wydarzeniu organizowanym w ramach projektu "Biblioteka dla wszystkich. Różni, równi, ważni" prowadzonym przez fundację Save the Children oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Kreatywna biblioteka: Budujemy z Lego / Творча бібліотека: Будуємо з Лего. 6.06.2023, 15:00-17:00. Zapraszamy dzieci na zajęcia w bibliotece. Запрошуємо дітей на заняття в бібліотеці.. Przedszkolaki muszą uczestniczyć w zajęciach w towarzystwie opiekuna. Дошкільнята повинні брати участь у заняттях у супроводі опікунiв. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Paderewskiego 1 (I piętro), tel.: 58-719-27-02 wew. 28, e-mail: dziecieca@mbpstarogard.pl Na zdjęciu budowle z klocków.

Kreatywna biblioteka: Budujemy z Lego

6.06.2023, 15:00-17:00

Zapraszamy dzieci na zajęcia w bibliotece. Jak wysoką wieżę z klocków uda nam się zbudować? Wasze dzieła po sfotografowaniu zostaną w bibliotece i posłużą do tworzenia kolejnych budowli.

Przedszkolaki muszą uczestniczyć w zajęciach w towarzystwie opiekuna.

* * *

Творча бібліотека: Будуємо з Лего

6.06.2023, 15:00-17:00

Запрошуємо дітей на заняття в бібліотеці. Якої висоти ви побудуєте вежу? Ваші ви́твори будуть сфотографовані та використані для створення нових будівель.

Дошкільнята повинні брати участь у заняттях у супроводі опікунiв.

* * *

Miejsce/Місце:
Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży
ul. Paderewskiego 1 (I piętro)
tel.: 58-719-27-02 wew. 28
mail: dziecieca@mbpstarogard.pl
 
Spotkanie odbywa się w ramach projektu Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni

 

Skip to content