Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: Co czytaliśmy w wakacje?

Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: Co czytaliśmy w wakacje?

Plakat informujący o wydarzeniu: Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci zaprasza na spotkanie na temat "Co czytaliśmy w wakacje?". 2 września 2023, godz. 10:00. Na pierwszym spotkaniu w nowym roku szkolnym porozmawiamy o książkach, które czytaliśmy podczas wakacji. Może polecicie koleżankom i kolegom jakiś dobry tytuł? Wykonamy pracę plastyczną i wybierzemy książkę na październik. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Paderewskiego 1 (I piętro), tel. 58-719-27-02 wew. 28, mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. Zdjęcie z plaży ze słomkowym kapeluszem, okularami przeciwsłonecznymi i muszelkami.
Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci zaprasza na spotkanie na temat Co czytaliśmy w wakacje? w sobotę 2 września 2023 o godz. 10:00.
 
Na pierwszym spotkaniu w nowym roku szkolnym porozmawiamy o książkach, które czytaliśmy podczas wakacji. Może polecicie koleżankom i kolegom jakiś dobry tytuł? Wykonamy pracę plastyczną i wybierzemy książkę na październik.
 
Kontakt:
Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro)
ul. Paderewskiego 1
tel. 58-719-27-02 wew. 28
e-mail: dziecieca@mbpstarogard.pl 

 

Skip to content