Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: Jesienne spotkanie z książką

Plakat informujący o wydarzeniu: Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci zaprasza na jesienne spotkanie z książką. 14 października 2023, godz. 10:00. Na spotkaniu w nowym roku szkolnym porozmawiamy o książkach, które czytaliśmy we wrześniu. Może polecicie koleżankom i kolegom jakiś dobry tytuł? Wykonamy pracę plastyczną i wybierzemy książkę na listopad. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Paderewskiego 1 (I piętro), tel. 58-719-27-02 wew. 28, mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. Zdjęcie drogi prowadzącej przez jesienny las pośród drzew z kolorowymi liśćmi.
Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci zaprasza na jesienne spotkanie z książką w sobotę 14 października 2023 o godz. 10:00.

Wykonamy pracę plastyczną i wybierzemy książkę na listopad.

Kontakt:
Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro)
ul. Paderewskiego 1
tel. 58-719-27-02 wew. 28