Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: Spotkanie z książką przyrodniczą

Plakat informujący o wydarzeniu. Dyskusyjny klub Książki dla Dzieci zaprasza na spotkanie z książką przyrodniczą. 2 marca 2024, godz. 10:00. Na spotkaniu przeczytamy fragmenty “Wielkiej księgi prawdziwych tropicieli” Adama Wajraka oraz porozmawiamy o ostatnio przeczytanych książkach. Masz od 7 do 12 lat? Lubisz czytać i chcesz spotkać koleżanki i kolegów, którzy też kochają książki? Przyjdź na spotkanie i sprawdź, czy DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI jest dla Ciebie! Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28, e-mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. Zdjęcie pączków liści na gałązkach; logotypy klubu, DKK i Instytutu Książki.
Na spotkaniu przeczytamy fragmenty Wielkiej księgi prawdziwych tropicieli Adama Wajraka oraz porozmawiamy o ostatnio przeczytanych książkach.

Kontakt:
Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro)
ul. Paderewskiego 1
tel. 58-719-27-02 wew. 28