Spotkanie autorskie z Justyną Bednarek

Plakat informujący o wydarzeniu. Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci zaprasza na spotkanie z Justyną Bednarek w poniedziałek 13 maja o godz. 10:00. Podczas spotkania "Ziarenka prawdy tkwiące w bajkach (czyli o tym, co to jest inspiracja)" autorka opowie o swojej twórczości oraz co kryje się za poszczególnymi historiami. Opiekunów prosimy o zapisywanie dzieci na spotkanie telefonicznie (58 719 21 70 wew. 28) lub mailowo (dziecieca@mbpstarogard.pl) do końca kwietnia. Zdjęcie pisarki (fot. Agata Puścikowska), logotypy (logo miasta Starogard Gdański, biblioteki, Dyskusyjnych Klubów Książki, Instytutu Książki) oraz informacja "Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego".
Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci zaprasza na spotkanie z Justyną Bednarek, autorką m.in. popularnej wśród dzieci serii o skarpetkach, w poniedziałek 13 maja o godz. 10:00.

Podczas spotkania Ziarenka prawdy tkwiące w bajkach (czyli o tym, co to jest inspiracja) autorka opowie o swojej twórczości oraz co kryje się za poszczególnymi historiami.

Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.