Dzień Dziecka w bibliotece

Plakat informujący o wydarzeniu: Dzień Dziecka w bibliotece, 8 czerwca, godz. 12:00. Dzień Dziecka to wspaniały czas, by się bawić, a przy okazji kreatywnie się wykazać, tworząc slime’y. Przyłączcie się do wspólnej zabawy. Przedszkolaki muszą uczestniczyć w zajęciach w towarzystwie opiekuna. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Paderewskiego 1 (I piętro), tel. 58-719-27-02 wew. 28, e-mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. Zdjęcie rąk dziewczynki rozciągającej brokatowego slime'a. Logo biblioteki i miasta.
Dzień Dziecka to wspaniały czas, by się bawić, a przy okazji kreatywnie się wykazać, tworząc slime’y. Przyłączcie się do wspólnej zabawy w sobotę 8 czerwca o godzinie 12:00.

Kontakt:
Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży
ul. Paderewskiego 1 (I piętro)
tel. 58-719-27-02 wew. 28
e-mail: dziecieca@mbpstarogard.pl