Teatr Blaszany Bębenek: Asterix ratuje Obelixa

Teatr Blaszany Bębenek: Asterix ratuje Obelixa

Plakat informujący o wydarzeniu. Profilaktyczno-Edukacyjny Teatr Dzieci i Młodzieży Blaszany Bębenek - Asterix ratuje Obelixa - 11 lipca, godz. 15:00. Jest to przedstawienie na podstawie francuskiej serii komiksowej, w której głównymi bohaterami są mieszkańcy Galii. Pewnego razu Juliusz Cezar nie mogąc znieść myśli, że na świecie jest pewna wioska, która opiera się jego władzy, a na dodatek jej mieszkańcy posiadają tajemniczy eliksir, dzięki któremu posiadają oni niezwykłą moc, postanawia podstępem porwać jednego z mieszkańców, aby poznać sekret mikstury. Wstęp bezpłatny. Przedstawienie z elementami profilaktyki uzależnień od urządzeń ekranowych. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Paderewskiego 1, tel.: 58-719-27-02 wew. 28, e-mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. Rysunek postaci z komiksu - Asteriksa i Obeliksa; logo miasta Starogard Gdański i biblioteki.

Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
zaprasza na przedstawienie
Asterix ratuje Obeliksa
w wykonaniu
Profilaktyczno-Edukacyjnego Teatru Dzieci i Młodzieży
Blaszany Bębenek
11 lipca 2024 o godz. 15:00

Przedstawienie z elementami profilaktyki uzależnień od urządzeń ekranowych.
Wstęp bezpłatny

Jest to przedstawienie na podstawie francuskiej serii komiksowej, w której głównymi bohaterami są mieszkańcy Galii. Pewnego razu Juliusz Cezar nie mogąc znieść myśli, że na świecie jest pewna wioska, która opiera się jego władzy, a na dodatek jej mieszkańcy posiadają tajemniczy eliksir, dzięki któremu posiadają oni niezwykłą moc, postanawia podstępem porwać jednego z mieszkańców, aby poznać sekret mikstury.

W przedstawieniu wykorzystano kurtyny imitujące cztery różne przestrzenie, trzy utwory zaśpiewane na żywo oraz zabawy z dziećmi.

Przedstawienie uczy, że należy pomagać przyjaciołom oraz że warto być wiernym swoim zasadom.

Kontakt:
Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży
ul. Paderewskiego 1 (I piętro)
tel.: 58-719-27-02 wew. 28
e-mail: dziecieca@mbpstarogard.pl

Skip to content