Wspólne czytanie: Czytamy z sercem

Plakat informujący o wydarzeniu: Wspólne czytanie: czytamy z sercem. 21.09.2024, godz. 11:00. Z okazji zbliżających się Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania oraz Światowego Dnia Serca będziemy czytać opowiadania, poznawać ciekawostki o sercu, bawić się i tworzyć. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami! Przedszkolaki muszą uczestniczyć w zajęciach w towarzystwie opiekuna. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28, e-mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. Grafika z otwartą książką; logo miasta i biblioteki, logo akcji "Czytamy z sercem".

Nasza biblioteka przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Czytamy z sercem organizowanej z okazji zbliżających się Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania oraz Światowego Dnia Serca. W ramach Wspólnego czytania w sobotę 21 września o godz. 11:00 będziemy czytać opowiadania, poznawać ciekawostki o sercu, bawić się i tworzyć. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami! Przedszkolaki muszą uczestniczyć w zajęciach w towarzystwie opiekuna.

Kontakt:
Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro)
ul. Paderewskiego 1
tel. 58-719-27-02 wew. 28