Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: “Drzewo życzeń” Katherine Applegate

Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: “Drzewo życzeń” Katherine Applegate

Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci zaprasza na spotkanie poświęcone książce "Drzewo życzeń" Katherine Applegate 5 lutego o godz. 10:00. Stary dąb służy za schronienie wielu zwierzętom, a ludziom - jako "drzewo życzeń", do którego gałęzi przywiązują kawałki tkanin lub papieru z zapisem swoich pragnień. Dzięki temu jest powiernikiem wielu sekretów, tragedii i nadziei okolicznych mieszkańców... Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zasady reżimu sanitarnego. Dane kontaktowe: Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro) ul. Paderewskiego 1 tel. 58-719-27-02 wew. 28. U góry plakatu zdjęcie gałęzi drzewa z przywiązanymi czerwonymi wstążkami na tle nieba i chmur.
Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci w sobotę 5 lutego o godz. 10:00.
 
Tym razem będziemy rozmawiać o książce “Drzewo życzeń” Katherine Applegate.
Stary dąb służy za schronienie wielu zwierzętom, a ludziom – jako “drzewo życzeń”, do którego gałęzi przywiązują kawałki tkanin lub papieru z zapisem swoich pragnień. Dzięki temu jest powiernikiem wielu sekretów, tragedii i nadziei okolicznych mieszkańców…
 
Zapraszamy zarówno stałych członków klubu, jak i nowe osoby, które chciałyby do nas dołączyć. Po książkę do przeczytania można się zgłosić do Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży.
 
Ze względu na pandemię obowiązuje reżim sanitarny oraz ograniczenie liczby uczestników (10 osób, nie licząc osób zaszczepionych).
 
Dane kontaktowe:
Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro)
ul. Paderewskiego 1
tel. 58-719-27-02 wew. 28