Dzień: 2022-03-28

Zapraszamy osoby z Ukrainy – Запрошуємо людей з України

Zapraszamy osoby z Ukrainy do biblioteki, gdzie można nieodpłatnie korzystać z komputerów i WI-FI.

Запрошуємо людей з України до бібліотеки, де можна безкоштовно користуватися комп’ютерами та WI-FI.

Wspólne czytanie 2 kwietnia godz. 12:00 Wiosenne robótki Spotkanie dla dzieci, podczas którego będziemy poznawać oznaki wiosny oraz wykonywać wielkanocne ozdoby. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro) ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28. Kwiaty w tle dla dekoracji.

Wspólne czytanie: Wiosenne robótki

W sobotę 2 kwietnia  o godz. 12:00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu “Wspólne czytanie”.

Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci zaprasza na spotkanie poświęcone książce "Za niebieskimi drzwiami" Marcina Szczygielskiego 2 kwietnia o godz. 10:00. Po wypadku samochodowym Łukasz zmuszony jest przeprowadzić się nad morze do nieznanej mu wcześniej ciotki Agaty. Czy tęskniący za pozostającą w śpiączce mamą chłopiec znajdzie przyjaciół w nowym miejscu? I jaką tajemnicę skrywają drzwi starego pensjonatu? Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro) ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28. U góry plakatu zdjęcie łąki i drzwi pośrodku; w lewym dolnym rogu logo Bibliotecznego Klubu Czarnego Kota.

Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: “Za niebieskimi drzwiami” Marcina Szczygielskiego

Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci w sobotę 2 kwietnia o godz. 10:00. Tematem rozmowy będzie powieść Marcina Szczygielskiego Za niebieskimi drzwiami.