Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: “Gwiazda z pierwszego piętra” Barbary Kosmowskiej

Dyskusyjny Klub Ksiażki dla Dzieci zaprasza na spotkanie na temat książki "Gwiazda z pierwszego piętra" Barbary Kosmowskiej 4 czerwca o godz. 10:00. Życie Heleny zmieniła śmierć siostry, życie Mikołaja - rozstanie rodziców. Czy przyjaźń pozwoli im przetrwać trudny czas? Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro) ul. Paderewskiego 1 tel. 58-719-27-02 wew. 28 W tle plakatu gwiaździste niebo z jedną dużą gwiazdą w prawym górnym rogu; Kontury budynków u dołu; logo biblioteki w lewym dolnym rogu.
Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci w sobotę 4 czerwca o godz. 10:00. Będziemy dyskutować o powieści Barbary Kosmowskiej “Gwiazda z pierwszego piętra”.

Życie Heleny zmieniła śmierć siostry, życie Mikołaja – rozstanie rodziców. Czy przyjaźń pozwoli im przetrwać trudny czas?

Kontakt:
Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro)
ul. Paderewskiego 1
tel. 58-719-27-02 wew. 28