Dzień: 2022-05-04

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z panią Małgorzatą Wasilewską, autorką książki "Kobiece everesty", które odbędzie się w czwartek 12 maja o godz. 16:30 w Czytelni Popularnonaukowej (II piętro). Na ilustracji autorka z ksiażką.

“Kobiece everesty” Małgorzaty Wasilewskiej. Spotkanie autorskie

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z panią Małgorzatą Wasilewską, autorką książki “Kobiece everesty”, które odbędzie się w czwartek 12 maja o godz. 16:30 w Czytelni Popularnonaukowej (II piętro).

Popołudnie gier 12 maja godz. 15:00 Zabierz mamę, tatę, siostrę, brata, koleżankę, kolegę lub inną sympatyczną osobę i spędźcie razem czas w bibliotece, grając w gry planszowe! Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro) ul. Paderewskiego 1 tel. 58-719-27-02 wew. 28. Na grafice zdjęcie planszy z szachami, żetonów liter do gry Scrabble i logo biblioteki.

Popołudnie gier – spotkanie 12 maja

12 maja o godz. 1500 zapraszamy na spotkanie z grami planszowymi. Dobble, Sabotażysta, Najlepsza gra o kotach, Dixit… To tylko niektóre z tytułów, w które można pograć na comiesięcznych spotkaniach z cyklu Popołudnie gier. A Wy w co chcielibyście zagrać?

Zapraszamy w sobotę
7 maja 2022 roku