Bajkowe wtorki

Bajkowe wtorki. W każdy lipcowy wtorek o 11:00 zapraszamy dzieci do biblioteki na seanse filmów animowanych. Po filmie wspólne malowanie i kolorowanie. Przedszkolaki muszą uczestniczyć w zajęciach z opiekunami. Kontakt: Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro) ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28. Na grafice filmowy klaps, słonce, książki i kredki; ramka z taśmy filmowej po bokach; u dołu logo biblioteki.
W każdy lipcowy wtorek o 11:00 zapraszamy dzieci do biblioteki na seanse filmów animowanych. Poznajcie porywające historie – filmowe i książkowe. Wszak wizyta w bibliotece to okazja, by założyć sobie kartę czytelnika i wypożyczyć kilka książek.

Po filmie wspólne malowanie i kolorowanie. Może namalujecie swoją ulubioną scenę z właśnie obejrzanego filmu lub znanej baśni?

Uwaga! Przedszkolaki muszą uczestniczyć w zajęciach z opiekunami.

Kontakt:
Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro)
ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28
mail: dziecieca@mbpstarogard.pl