Dzień: 2022-06-28

Bajkowe wtorki. W każdy lipcowy wtorek o 11:00 zapraszamy dzieci do biblioteki na seanse filmów animowanych. Po filmie wspólne malowanie i kolorowanie. Przedszkolaki muszą uczestniczyć w zajęciach z opiekunami. Kontakt: Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro) ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28. Na grafice filmowy klaps, słonce, książki i kredki; ramka z taśmy filmowej po bokach; u dołu logo biblioteki.

Bajkowe wtorki

Plakat informujący o zajęciach wakacyjnych w bibliotece. Wakacje w bibliotece 8-12 sierpnia Nad jezioro! W góry! Nad morze! Do lasu! Lato w mieście 22-26 sierpnia W naszym mieście W Trójmieście W Warszawie W Europie Na całym świecie Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro) ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28 Na plakacie słońce, zdjęcia mapy, motyla, malujących dzieci dla dekoracji. Logo biblioteki w lewym dolnym rogu.

Wakacje w bibliotece

Wakacje w bibliotece – zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00. Będziemy poznawać ciekawostki na temat przyrody i geografii, rozwiązywać zadania, bawić się i wykonywać prace plastyczne.