Wspólne czytanie: Szkolne przygody bohaterów książek

Plakat informujący o wydarzeniu. Wspólne czytanie: Szkolne przygody bohaterów książek. 3 września godz. 12:00. Rok szkolny rozpoczynamy z bohaterami książek, którzy udowodnią, że szkoła to nie tylko nauka, ale też świetna zabawa w towarzystwie koleżanek i kolegów. Oprócz czytania czekają na Was zadania, zabawy i praca plastyczna. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro) ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28. W tle plakatu tablica szkolna i kawałki kredy; w lewym dolnym rogu logo biblioteki.
W sobotę 3 września o godz. 12:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci z cyklu Wspólne czytanie

Rok szkolny rozpoczynamy z bohaterami książek, którzy udowodnią, że szkoła to nie tylko nauka, ale też świetna zabawa w towarzystwie koleżanek i kolegów. Oprócz czytania czekają na was zadania, zabawy i praca plastyczna.

Kontakt:
Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro)
ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28
mail: dziecieca@mbpstarogard.pl

Przedszkolaki muszą brać udział w zajęciach razem z opiekunem.