Dzień: 2022-08-27

Plakat informujący o wydarzeniu. Wspólne czytanie: Szkolne przygody bohaterów książek. 3 września godz. 12:00. Rok szkolny rozpoczynamy z bohaterami książek, którzy udowodnią, że szkoła to nie tylko nauka, ale też świetna zabawa w towarzystwie koleżanek i kolegów. Oprócz czytania czekają na Was zadania, zabawy i praca plastyczna. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro) ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28. W tle plakatu tablica szkolna i kawałki kredy; w lewym dolnym rogu logo biblioteki.

Wspólne czytanie: Szkolne przygody bohaterów książek

Zapraszamy dzieci na spotkanie z cyklu “Wspólne czytanie” w sobotę 3 września o godz. 12:00.

Plakat informujący o wydarzeniu. Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci zaprasza na spotkanie na temat książek, które czytaliśmy podczas wakacji 3 września o godz. 10:00. Co czytaliśmy podczas wakacji? Czy uważamy te książki za warte polecenia? Co nam się w nich podobało? Zapraszamy na pierwsze spotkanie w roku szkolnym. To dobra okazja, by do nas dołączyć! Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro) ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28 mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. W tle plakatu piasek i muszelki; w lewym dolnym rogu logo Bibliotecznego Klubu Czarnego Kota.

Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: Czytelnicze wspomnienia z wakacji

Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci powraca po wakacjach!