Dyskusyjny Klub Książki dla Młodzieży: Spotkanie organizacyjne online

Dyskusyjny Klub Książki dla Młodzieży: Spotkanie organizacyjne online

Dyskusyjny Klub Książki dla Młodzieży zaprasza na spotkanie online 24 października o godz. 17:30. Porozmawiamy o książkach na jesień i wybierzemy ciekawe tytuły na kolejne spotkanie. Link do spotkania pojawi się na stronie internetowej mbpstarogard.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebooku około 5 minut przed spotkaniem. Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Bernarda Sychty, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro), ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28. Na plakacie zdjęcie otwartych książek w ramce w kształcie monitora komputera i kolorowe jesienne liście.
Zapraszamy młodzież, która lubi czytać, a nie zawsze ma możliwości, by pojawić się osobiście w bibliotece, na wirtualne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Młodzieży.

Odbędzie się w poniedziałek 24 października o godzinie 17:30. Link do spotkania na Skypie pojawi się na stronie wydarzenia na Facebooku oraz na stronie internetowej biblioteki około 5 minut przed spotkaniem. Nie trzeba instalować żadnego programu.
Porozmawiamy o książkach na jesień i o tym, co ostatnio udało się nam przeczytać, oraz wybierzemy ciekawe tytuły na kolejne spotkanie.
 
Zapraszamy także na spotkanie stacjonarne w bibliotece – 27 października o 16:00.

 

Skip to content