Dyskusyjny Klub Książki dla Młodzieży: Spotkanie organizacyjne

Dyskusyjny Klub Książki dla Młodzieży zaprasza na spotkanie organizacyjne 27 października o godz. 16:00. Porozmawiamy o książkach na jesień i wybierzemy, co będziemy czytać na kolejne spotkanie. Dołącz do nas! Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Bernarda Sychty, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro), ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28. Zdjęcie otwartej książki, obok kubek z napojem, kolorowe jesienne liście, w tym jeden na książce.
Dyskusyjny Klub Książki dla Młodzieży zaprasza na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w czwartek 27 października o 16:00 w Czytelni dla Dzieci i Młodzieży (ul. Paderewskiego 1, I piętro). Porozmawiamy o tym, co ostatnio czytaliśmy, i wybierzemy książkę na kolejne spotkanie.

Jeśli ktoś nie może wybrać się do biblioteki, 3 dni wcześniej odbędzie się spotkanie online. Zapraszamy!