Popołudnie gier w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci i Młodzieży – spotkanie 8 lutego

Plakat informujący o wydarzeniu: Popołudnie gier. 8 lutego 2023 godz. 15:00-17:00. Zapraszamy do Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci i Młodzieży na spotkanie z grami planszowymi! Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Paderewskiego 1 (I piętro), tel. 58-719-27-02 wew. 28, mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. Zdjęcie elementów gier planszowych "Little Big Fish", "Spagetti", "Pełny kurnik".
Gry planszowe to rozrywka dla całej rodziny. Do tego uczą logicznego myślenia, planowania, współpracy i zdrowej rywalizacji. Przyjdźcie do biblioteki na spotkanie z planszówkami!

Data:
8 lutego (środa)

Godzina:

Miejsce:
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży
ul. Paderewskiego 1 (I piętro)
83-200 Starogard Gdański
tel. (58) 719-27-02 wew. 28