Cyfrowe Centra Edukacji. Bezpłatna pomoc dla uczniów i uczennic z Ukrainy w wybranych bibliotekach. Przyjdź do Cyfrowego centrum Edukacji w Twojej bibliotece! Zapisy już trwają, nie czekaj!. Zajęcia bezpłatne. Masz problem z nauką w szkole? Potrzebujesz wsparcia nauczyciela, który mówi po ukraińsku?. Wtorek 14.02.2023, 15:30-17:00. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Paderewskiego 1 (I piętro), tel.: 58-719-27-02 wew. 28, mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. Biblioteka dla wszystkich. Różni - równi - ważni. Logotypy Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Save the Children oraz biblioteki.

Cyfrowe Centrum Edukacji

Zapraszamy dzieci i młodzież z Ukrainy do skorzystania z Cyfrowego Centrum Edukacji.