Kreatywna biblioteka

Plakat informujący o wydarzeniu organizowanym w ramach projektu "Biblioteka dla wszystkich. Różni, równi, ważni" prowadzonym przez fundację Save the Children oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Czwartki w bibliotece/ЩОЧЕТВЕРГА В БІБЛІОТЕЦ: Kreatywna biblioteka/ТВОРЧА БІБЛІОТЕКА. 10.03.2023, 17.03.2023, 15:00-17:00. Zapraszamy dzieci na zajęcia plastyczne/Запрошуємо дітей на художні заняття. Przedszkolaki muszą uczestniczyć w zajęciach w towarzystwie opiekuna/Дошкільнята повинні брати участь у заняттях у супроводі опікунiв. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Paderewskiego 1 (I piętro), tel.: 58-719-27-02 wew. 28, mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. Zdjęcie pędzli.
Zapraszamy dzieci do Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci i Młodzieży na zajęcia plastyczne w piątki 10 i 17 marca od 15:00 do 17:00. Będziemy malować farbami za pomocą pędzli i innych przedmiotów.

Przedszkolaki muszą uczestniczyć w zajęciach w towarzystwie opiekuna.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni.