Filipiny: Kraina tysiąca wysp

Filipiny: Kraina tysiąca wysp

Plakat informujący o wydarzeniu. Filipiny: Kraina tysiąca wysp. Spotkanie z podróżnikami Olą i Jackiem Barszcz. Filipiny to kraj składający się z ponad 7 tysięcy wysp, które położone są na Oceanie Spokojnym, na południowym wschodzie Azji. To idealne miejsce dla miłośników turystyki aktywnej, wypoczynku na plaży i odkrywania nowych kultur. Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Bernarda Sychty, Czytelnia Popularnonaukowa (II piętro), ul. Paderewskiego 1, Starogard Gdański. Data: 23 marca (czwartek). Godzina: 17:00. Wstęp wolny. 2 zdjęcia. Mężczyzna wznosi ramiona szeroko w górę, stojąc w wodzie, obok niego skały, w oddali za wodą ląd i zachmurzone niebo. Widok na zatoczkę, po której pływa żaglówka, zatoczka jest otoczona skalistymi wzniesieniami i łączy się z większym akwenem, którego drugi brzeg widać na drugim planie, zachmurzone niebo.

W czwartek 23 marca 2023 r. o godzinie 17:00 w Czytelni Popularnonaukowej odbędzie się spotkanie z podróżnikami Aleksandrą i Jackiem Barszcz, którzy opowiedzą o Filipinach: Krainie tysiąca wysp.

Aleksandra i Jacek to pasjonaci aktywnego spędzania czasu. Uwielbiają kajakarstwo, jazdę na motocyklach oraz film i fotografię. Są ogromnymi fanami Kociewia i wszystkiego, co z nim związane. Wspólnie stworzyli portal kociewie24.eu, który rozwijają wspólnie z innymi miłośnikami tego regionu. Ich najnowszy projekt, “Gotuj z nami online”, jest w trakcie realizacji i ma na celu promowanie kociewskiej kuchni. Po pracy uwielbiają podróżować, zarówno po Polsce, jak i za granicą. Odwiedzili już kraje takie jak Chorwacja, Czechy, Albania, Rumunia, Kolumbia, Martynika, Tajlandia, Wietnam, a w tym roku zaplanowali wyjazd na Filipiny.

Wstęp wolny. 

 

Skip to content