Plakat informujący o wydarzeniu: Popołudnie gier / День ігр. 10.05.2023. 15:00-17:00. Zapraszamy na spotkanie z grami planszowymi Запрошуємо на зустріч з настільними іграми. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Paderewskiego 1 (I piętro), tel. 58-719-27-02 wew. 28, mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. Zdjęcie elementów gier. Logotypy projektu "Biblioteka dla wszystkich", Miejskiej Biblioteki Publicznej, Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, fundacji Save the Children oraz Polskiej Agencji Prasowej.

Popołudnie gier w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci i Młodzieży – spotkanie 10 maja

Hej, miłośnicy gier planszowych! Zapraszamy Was 10 maja do Wypożyczalni i czytelni dla dzieci i Młodzieży!