Popołudnie Gier Planszowych

Plakat informujący o wydarzeniu Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów gier planszowych do Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Ks. Bernarda Sychty mieszczącej się przy al. Wojska Polskiego 30

Planszówki zobowiązują do przestrzegania określonych reguł oraz dają możliwość przygotowania się do tego, na czym polega zdrowa rywalizacja. Rozwijają logiczne myślenie – wspierają analizę i syntezę, uczą jak odczytywać fakty, zmuszają do myślenia i poszukiwania najlepszych rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów gier planszowych do Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Ks. Bernarda Sychty mieszczącej się przy al. Wojska Polskiego 30.

W czwartek 29 czerwca 2023 r. w godzinach 15:00 – 17:00 odbędzie się kolejne już popołudnie gier, podczas którego mali i duzi mogą oddać się tej wspaniałej rozrywce.

Dobra zabawa gwarantowana!