Wakacyjna biblioteka: Wyszywanki na papierze

Plakat informujący o wydarzeniu organizowanym w ramach projektu "Biblioteka dla wszystkich. Różni, równi, ważni" prowadzonym przez fundację Save the Children oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Wakacyjna biblioteka: Wyszywanki na papierze / бібліотечні канікули: Вишивка на папері. 4.07.2023, 10:00-13:00. Podczas zajęć będziemy wyszywać zakładki do książek oraz kartki okolicznościowe techniką haftu matematycznego. Zapraszamy starsze dzieci, młodzież i dorosłych. / Під час заняття будемо вишивати закладки та вітальні листівки в техніці математичної вишивки. Запрошуються діти старшого віку, молодь та дорослі. Zapisy/записи: Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Paderewskiego 1 (I piętro), tel. 58-719-27-02 wew. 28, e-mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. Zakładka do książek z wyszytym napisem "Czytam, bo lubię" i kolorowe nici dookoła.
Wakacyjna biblioteka: Wyszywanki na papierze
4.07.2023
10:00-13:00
бібліотечні канікули: Вишивка на папері