Gra! Mickiewicz

Plakat informujący o wydarzeniu: Gra! Mickiewicz. Przyjdź do biblioteki, zgarnij 6 z polskiego! 26.11.-24.12.2023. Organizatorzy: Towarzystwo Literackie im. Adama Mickiewicza Oddział w Starogardzie Gdańskim, Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim.

Zapraszamy uczniów szkół średnich do gry z Mickiewiczem! Zapytaj nauczyciela, czy Twoja szkoła bierze udział w grze i zdobądź szóstkę z polskiego. Zabawa trwa od 26 listopada (rocznica śmierci wieszcza) do 24 grudnia (rocznica jego urodzin) w godzinach pracy biblioteki. Organizatorami są Starogardzki Oddział Towarzystwa Literackiego im. Adama Mickiewicza oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim.

ZASADY GRY (jeden gracz otrzymuje tylko jedną kartę gry):

1. Zrób selfie z pomnikiem Adama Mickiewicza w Starogardzie Gdańskim. Selfie może być wspólne.
  2. Przyjdź do Biblioteki (ul. Paderewskiego 1).
  3. Na parterze pobierz kartę gry.
  4. Rozwiąż zagadki.
  5. Na III piętrze otrzymasz zaświadczenie o ukończeniu gry i jeśli Twoja szkoła bierze udział w grze, dostaniesz 6 z polskiego.