Zajęcia biblioterapeutyczne dla dzieci w wieku 4-6 lat

Plakat informujący o wydarzeniu. Biblioterapia / Бібліотерапія. 1.12.2023, godz./час. 15:30-16:30. Zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat na zajęcia biblioterapeutyczne. Będziemy rozmawiać o tym, jak pokonać upór i pozwolić sobie pomóc. Przedszkolaki muszą uczestniczyć w zajęciach w towarzystwie opiekuna. / Запрошуємо дітей 4-6 років на бібліотерапевтичні заняття. Ми поговоримо про те, як побороти впертість і дозволити собі допомогти. Дошкільнята повинні брати участь у заняттях у супроводі опікунiв. Miejsce/Місце: Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Paderewskiego 1 (I piętro), tel. 58-719-27-02 wew. 28, e-mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. Grafika z żyrafą czytającą książkę; logotypy biblioteki, projektu "Biblioteka dla wszystkich", Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Fundacji Save the Children i Polskiej Agencji Prasowej.
Biblioterapia
1.12.2023
godz. 15:30-16:30
Zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat na zajęcia biblioterapeutyczne.
Będziemy rozmawiać o tym, jak pokonać upór i pozwolić sobie pomóc.
Przedszkolaki muszą uczestniczyć w zajęciach w towarzystwie opiekuna.
Бібліотерапія
1.12.2023
час. 15:30-16:30
Запрошуємо дітей 4-6 років на бібліотерапевтичні заняття.
Ми поговоримо про те, як побороти впертість і дозволити собі допомогти.
Дошкільнята повинні брати участь у заняттях у супроводі опікунiв.
Miejsce/Місце:
w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia
dla Dzieci i Młodzieży
ul. Paderewskiego 1 (I piętro)
tel. 58-719-27-02 wew. 28
e-mail: dziecieca@mbpstarogard.pl