Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: Mikołajkowe spotkanie z książką

Podczas zajęć czytamy razem i wykonujemy prace plastyczne. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro), ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28, mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. Logotypy Dyskusyjnych Klubów Książki, Instytutu Książki, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Bibliotecznego Klubu Czarnego Kota. Zdjęcie bombek na choince.
Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci zaprasza na mikołajkowe spotkanie z książką w sobotę 2 grudnia 2023 o godz. 9:00.

Czy macie swoje ulubione książki, których akcja rozgrywa się podczas świąt Bożego Narodzenia? A może czytanie pod choinką to Wasz ulubiony wigilijny zwyczaj? Podzielcie się pomysłami, jak literacko spędzić święta, i polećcie świetne książki na ten niezwykły czas. Zapraszamy!

Po spotkaniu klubu odbędą się zajęcia mikołajkowe, na które również serdecznie zapraszamy!

Kontakt:
Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro)
ul. Paderewskiego 1
tel. 58-719-27-02 wew. 28