Biblioteczne MIKOŁAJKI

Biblioteczne MIKOŁAJKI / Бібліотечний День Святого Миколая. 2 GRUDNIA 2023 / 2 грудня 2023. Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży / Позичання та читання для дітей та молоді - 10:00 Spotkanie z Mikołajem i zabawy dla najmłodszych / Зустріч зі Святим Миколаєм і розвага для маленьких. Czytelnia Popularnonaukowa / Науково-популярний читальний зал - 12:00 Mikołajkowy seans filmowy z popcornem / Показ фільму з попкорном. Przedszkolaki muszą uczestniczyć w zajęciach w towarzystwie opiekuna. / Дошкільнята повинні брати участь у заняттях у супроводі опікунiв. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro), Czytelnia Popularnonaukowa (II piętro), ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28, mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. Zdjęcia Mikołaja i choinki. Logotypy projektu "Biblioteka dla wszystkich" i odpowiedzialnych za niego organizacji.

W sobotę 2 grudnia od godz. 10:00 świętujemy biblioteczne MIKOŁAJKI! Najpierw w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci i Młodzieży odbędzie się spotkanie z Mikołajem wraz z zabawami dla dzieci i warsztatem świątecznych dekoracji z makulatury. A o 12:00 Czytelnia Popularnonaukowa zamieni się w salę kinową, w której zobaczycie świąteczny film-niespodziankę (będzie można poczęstować się prażoną kukurydzą jak w prawdziwym kinie). Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami!

Biblioteczne MIKOŁAJKI
2.12.2023

Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży
10:00 – Spotkanie z Mikołajem i zabawy dla najmłodszych

Czytelnia Popularnonaukowa
12:00 – Mikołajkowy seans filmowy z popcornem

Przedszkolaki muszą uczestniczyć w zajęciach w towarzystwie opiekuna.

Бібліотечний День Святого Миколая
2.12.2023

Позичання та читання для дітей та молоді
10:00 – Зустріч зі Святим Миколаєм і розвага для маленьких

Науково-популярний читальний зал
12:00 – Показ фільму з попкорном

Дошкільнята повинні брати участь у заняттях у супроводі опікунiв.

Kontakt/контакт:
Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim