Plakat informujący o wydarzeniu. Profilaktyczno-Edukacyjny Teatr Dzieci i Młodzieży Blaszany Bębenek - Asterix ratuje Obelixa - 11 lipca, godz. 15:00. Jest to przedstawienie na podstawie francuskiej serii komiksowej, w której głównymi bohaterami są mieszkańcy Galii. Pewnego razu Juliusz Cezar nie mogąc znieść myśli, że na świecie jest pewna wioska, która opiera się jego władzy, a na dodatek jej mieszkańcy posiadają tajemniczy eliksir, dzięki któremu posiadają oni niezwykłą moc, postanawia podstępem porwać jednego z mieszkańców, aby poznać sekret mikstury. Wstęp bezpłatny. Przedstawienie z elementami profilaktyki uzależnień od urządzeń ekranowych. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Paderewskiego 1, tel.: 58-719-27-02 wew. 28, e-mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. Rysunek postaci z komiksu - Asteriksa i Obeliksa; logo miasta Starogard Gdański i biblioteki.

Teatr Blaszany Bębenek: Asterix ratuje Obelixa

W czwartek 11 lipca o 15:00 odwiedzi nas Teatr Blaszany Bębenek z przedstawieniem “Asterix ratuje Obelixa”. Zapraszamy wszystkie dzieci!