Biblioteka znów otwarta

Informujemy, że od 6 maja Wypożyczalnia dla Dorosłych, Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży (ul. Paderewskiego 1 – przy Rynku) oraz Wypożyczalnia w Filii nr 1 (al. Wojska Polskiego 30) będą czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00. Filia nr 2 pozostaje nieczynna do odwołania.

Obsługa czytelników odbywać się będzie przy wejściu. Nie można korzystać z wolnego dostępu do półek.

Prosimy o:

• dezynfekcję rąk,
  • zachowanie odstępów 2 metrów,
  • zamawianie książek z wyprzedzeniem, by uniknąć czekania w kolejce.

Zamawiać można przez:

*** telefon:

• Wypożyczalnia dla Dorosłych: (58) 719-21-70 wew. 29,
  • Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży: (58) 719-21-70 wew. 28,
  • Filia nr 1: (58) 562-46-48,

• Wypożyczalnia dla Dorosłych: wypozyczalnia@mbpstarogard.pl,
  • Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży: dziecieca@mbpstarogard.pl,
  • Filia nr 1: filia1@mbpstarogard.pl,

*** katalog online:

wysyłając wiadomość przez konto czytelnika w katalogu online na stronie internetowej mbpstarogard.pl (loginem jest numer karty bibliotecznej, hasłem pierwsze 6 cyfr PESEL-u, jeśli czytelnik nie zmienił go na własne).

W związku z sytuacją epidemiologiczną można wypożyczyć więcej książek na dłuższy czas. Wydłużony zostaje termin zwrotu książek wypożyczonych przed zamknięciem biblioteki.