Wakacje z biblioteką 2021: Za chwilę szkoła!

Dni stają się co raz krótsze, na dworze robi się chłodniej, a w sklepach pojawiają się kolorowe zeszyty, teczki, tornistry, kredki, ołówki i farbki. To niezawodny znak, że wakacje mają się ku końcowi, a zaczyna się rok szkolny. Wyciągamy swoje plecaki, sprawdzamy, czy mamy wszystkie potrzebne podręczniki i zeszyty ćwiczeń, jeszcze strój na gimnastykę i jesteśmy gotowi. Bohaterowie bajek również przygotowują się do rozpoczęcia nauki. Dla wielu z nich 1 września będzie dniem, kiedy pierwszy raz przekroczą mury szkoły, poznają swoich nowych kolegów z klasy i nauczycieli. Jeśli chcecie poznać ich przygody z tym związane, sprawdzić, czy szkoła im się spodobała, a może się bali i jak sobie z tym poradzili, koniecznie poczytajcie książeczki, które dla Was wybraliśmy.

Do czytania, słuchania i oglądania: