Skontrum w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci i Młodzieży

Skontrum w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci i Młodzieży

Uwaga! SKONTRUM (inwentaryzacja zbiorów)! Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (ul. Paderewskiego 1, I piętro) będzie nieczynna od 21 marca do 1 kwietnia. Za utrudnienia przepraszamy! W tle plakatów ręka sięgająca po książkę na regale oraz logo biblioteki.

Informujemy, że w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci i Młodzieży od 21 marca do 1 kwietnia będzie odbywać się skontrum, czyli kontrola księgozbioru. W związku z czym całe pierwsze piętro biblioteki będzie niedostępne dla czytelników. W bibliotekach pozwalających czytelnikom na wolny dostęp do półek taka kontrola musi odbywać się co 5 lat. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do korzystania z pozostałych działów biblioteki i filii, które przez cały czas będą czynne.

Książki dla dzieci można znaleźć w Filii nr 1 (al. Wojska Polskiego 30) i Filii nr 2 (ul. Reymonta 1, w Osiedlowym Domu Kultury). Książki młodzieżowe są w obu filiach oraz w Wypożyczalni dla Dorosłych (ul. Paderewskiego 1, parter).

Do końca tego tygodnia w godzinach 9:00-17:00 oraz w sobotę 19 marca w godzinach od 8:00 do 14:00 można jeszcze wymieniać książki w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży i zrobić sobie zapasy lektury. Zapraszamy!

 

Skip to content