Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: Ukochane książki

Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: Ukochane książki

Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci zaprasza na spotkanie poświęcone ulubionym książkom 7 maja o 10:00. 23 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, lada dzień - 8 maja - przypada Dzień Książki i Bibliotek, który rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Bibliotek... Z okazji tylu okołobiblioteczych świąt kolejne spotkanie poświęcimy ulubionym książkom. Które tytuły najlepiej zapisały się w Waszej pamięci i sercu? Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro) ul. Paderewskiego 1 tel. 58-719-27-02 wew. 28 mail: dziecieca@mbpstarogard.pl Baśniowa grafika z książką i logo biblioteki.
Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci w sobotę 7 maja o godz. 10:00. Tematem spotkania będą nasze ulubione książki. Będziemy też dyskutować o powieści Marcina Szczygielskiego “Za niebieskimi drzwiami”, gdyż nie wszyscy zdążyli ją przeczytać na poprzednie spotkanie.
 
23 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich,
lada dzień – 8 maja – przypada Dzień Książki i Bibliotek, który rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Bibliotek…
Z okazji tylu okołobiblioteczych świąt kolejne spotkanie poświęcimy ulubionym książkom. Które tytuły najlepiej zapisały się w Waszej pamięci i sercu?
 
Kontakt:
Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro)
ul. Paderewskiego 1
tel. 58-719-27-02 wew. 28
mail: dziecieca@mbpstarogard.pl

 

Skip to content