Wspólne czytanie: Wszystko o książce

Wspólne czytanie 7 maja o 12:00 Wszystko o książce Spotkanie dla dzieci, podczas którego będziemy obchodzić święta książki i biblioteki. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro) ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28 mail: dziecieca@mbpstarogard.pl
W sobotę 7 maja o godz. 12:00 odbędzie się kolejne spotkanie dla dzieci z cyklu “Wspólne czytanie”.

Kwiecień i maj to miesiące z wyjątkowymi świętami dla miłośników książek i bywalców bibliotek: Międzynarodowym Dniem Książki dla Dzieci (2 kwietnia), Światowym Dniem Książki i Praw Autorskich (23 kwietnia) oraz Dniem Bibliotekarza i Bibliotek (8 maja), który rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Bibliotek (8-15 maja). Podczas naszego spotkania będziemy zatem świętować, a przy okazji poznamy kilka ciekawostek o książkach, rozwiążemy zadania, pobawimy się i wykonamy pracę plastyczną.

Kontakt:
Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro)
ul. Paderewskiego 1, tel. 58-719-27-02 wew. 28
mail: dziecieca@mbpstarogard.pl

Przedszkolaki muszą brać udział w zajęciach razem z opiekunem.