Wakacyjne warsztaty haftu matematycznego

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty haftu matematycznego dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych. Na zajęciach będziemy wykonywać kartki okolicznościowe techniką haftu matematycznego. 18 sierpnia, godz. 10:00. Miejska Biblioteka Publiczna im. Ks. Bernarda Sychty, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro), ul. Paderewskiego 1, tel. 587192170 wew. 28. Na plakacie zdjęcie przedstawiające wyszywaną kartkę z sercem z koroną i zawijasami, w środku serca napis "100 lat!", w tle kolorowe kartki, koraliki, kłębki nici i igły.

Zapraszamy na bezpłatne wakacyjne warsztaty haftu matematycznego dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych. Na zajęciach będziemy wykonywać kartki okolicznościowe. Warsztaty odbędą się w czwartek 18 sierpnia o godz. 10:00 w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci i Młodzieży (ul. Paderewskiego 1, pierwsze piętro). Materiały zapewnia organizator. Jeśli jesteście ciekawi, zobaczcie haftowane zakładki wykonane na poprzednich warsztatach podczas ubiegłorocznej Nocy Bibliotek.