Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: O psiakach i kociakach w literaturze

Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci: O psiakach i kociakach w literaturze

Plakat informujący o wydarzeniu. Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci zaprasza na spotkanie o psiakach i kociakach w literaturze. Podczas spotkania będziemy dyskutować o książkach, w których psy i koty odgrywają znaczącą rolę lub są głównymi bohaterami. Na czytelników w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży czekają: "Zosia z ulicy Kociej" Agnieszki Tyszki oraz "Groszka. Piesek, który chciał mieć dziewczynkę" Sari Peltoniemi. Można też przyjść na spotkanie i opowiedzieć o dowolnej książce. Dołączcie do nas! 4 marca 2023 o godz. 10:00. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Paderewskiego 1 (I piętro), tel.: 58-719-27-02 wew. 28, mail: dziecieca@mbpstarogard.pl. Na plakacie zdjęcie kota i psa.
Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci zaprasza na spotkanie o psiakach i kociakach w literaturze w sobotę 4 marca o godz. 10:00.
 
Podczas spotkania będziemy dyskutować o książkach, w których psy i koty odgrywają znaczącą rolę lub są głównymi bohaterami. Na czytelników w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży czekają: Zosia z ulicy Kociej Agnieszki Tyszki oraz Groszka. Piesek, który chciał mieć dziewczynkę Sari Peltoniemi. Można też przyjść na spotkanie i opowiedzieć o dowolnej książce. Dołączcie do nas!
 
Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży
ul. Paderewskiego 1 (I piętro)
tel. 58-719-27-02 wew. 28
mail: dziecieca@mbpstarogard.pl

 

Skip to content