Wspólne czytanie: Tajemnice domowych przedmiotów

Plakat informujący o wydarzeniu: Wspólne czytanie: Tajemnice domowych przedmiotów. 4 marca o godz. 12:00. Pralka, zmywarka, lodówka, telewizor... Nasze domy pełne są rzeczy, bez których nie wyobrażamy sobie życia. Jednak wyposażenie domów nie zawsze było takie jak dzisiaj. Niektóre urządzenia wyglądały inaczej, innych nie było wcale. Trop z nami ciekawostki na temat przedmiotów! Przedszkolaki muszą brać udział w zajęciach w towarzystwie opiekuna. Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Paderewskiego 1 (I piętro), tel. 58-719-27-02 wew. 28. Na plakacie grafika z żelazkiem oraz logotypy biblioteki, Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, fundacji Save the Children oraz Polskiej Agencji Prasowej.
Zapraszamy w sobotę 4 marca o godz. 12:00 na Wspólne czytanie.

Pralka, zmywarka, lodówka, telewizor… Nasze domy pełne są rzeczy, bez których nie wyobrażamy sobie życia. Jednak wyposażenie domów nie zawsze było takie jak dzisiaj. Niektóre urządzenia wyglądały inaczej, innych nie było wcale. Trop z nami ciekawostki na temat przedmiotów! Po zadaniach i zagadkach pobawimy się i wykonamy pracę plastyczną.

Przedszkolaki muszą brać udział w zajęciach w towarzystwie opiekuna.

Dane kontaktowe:
Miejska Biblioteka Publiczna w Starogardzie Gdańskim
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży (I piętro)
ul. Paderewskiego 1
tel. 58-719-27-02 wew. 28